Cialis Tadalafil Nedir?

Cialis Tadalafil mi Sildenafil Mi?

Cinsel sorunları olan erkeklerin aktif cinsel hayatlarını sürdürebilmeleri adına birtakım ilaçları kullanabilmeleri olası olmaktadır. Tadalafil ve Sildenafil gibi ilaçlar bu noktada kendilerine gerekli imkanları yaratabilecektir. Cinsel bir uyarıcı olarak görülebilecek olan bu ürünler doğrultusunda kişilerin yeniden sağlıklı bir cinsel yaşantıya sahip olmaları da söz konusu olabilecektir. bu yöndeki ilaçların etkili bir ürün olmasından ötürü ciddiyetle kullanılması gerektiği de ifade edilmektedir. Aksi takdirde yan etkileri görülebilecek ve bünyeyi olumsuz bir şekilde de etkileyebilecek türde de varlık gösterebilecektir. Zararlı yönlerini görmeden bu ürünlerinden faydalanmak isteyen herkesin istedikleri sonuçlara ulaşmaları durumu da yaşanabilecek konumda da bulunabilecektir.

Sildenafil Nedir?

Sildenafil adı altında piyasada var olan bu ilaç, oldukça etkili ve güçlü olarak tabir edilmektedir. Sildenafil ilacının etkisiyle beraber düz kaslardaki cGMP oranında artış görülebilecek ve nitrik asidin gevşeme durumu da söz konusu olabilecektir. herhangi bir cinsel uyarıcının olması durumunda salgılanacak olan nitrik oksit sayesinde kişilerin cinsel bölgelerinin yeniden aktif hale gelmesi de sağlanabilecektir.

Sildenafil ilaçlarının belirtildiği gibi kullanılmaması durumunda yan etkileri de söz konusu olabilecektir. Bu tip yan etkiler baş ağrısı, baş dönmesi, bulanık görme, mide yanması, yüzde kızarma, burun akıntısı, burun kanaması ve ışık hassasiyeti olarak sayılabilmektedir. Bu yüzden oldukça dikkatli kullanılması gereken ilaçlar arasında da kendini göstermekte olan bir üründür.

Cialis Tadalafil Nedir?

Tadalafil olarak bilinen ilaç da erkeklerin ereksiyon sorunlarına çözüm üretebilecek türdeki unsurlardandır. Ereksiyon halini güçlü ve sağlıklı bir şekilde sağlamak ya da korumak isteyen erkeklerin istedikleri sonuçları sağlayabilecek türdeki ilaçlar olarak görülebilmektedir. Cinsel beraberlik öncesinde yarım saat süresince alınması gereken bir ilaç olarak adlandırılmaktadır.

Tadalafil de diğer tüm ilaçlar gibi uygun bir şekilde kullanılmalıdır. Aksi takdirde en sık olarak baş dönmesi, baş ağrısı ve hipertansiyon görülebilmektedir. Aynı zamanda da bu ilacın kullanılmasından sonra araç ya da iş makineleri kullanılmamalıdır. Nadir olarak da ilaç alımından sonra pripizm denilen 4 saatten daha fazla sürecek ereksiyon durumu da görülebilmektedir.

 

You may also like...