Bitkisel Çözümlerle Erken Boşalmayı Atlatmak

Cinsellikte erkeklerin en çok karşılaştığı problemlerden birisi, hatta en çok karşılaştığı problem sorunu erken boşalmadır. En iyi ihtimalle her erkek en azından ergenliğinde erken boşalmayı tecrübe etmiştir. Ancak çoğu erkek için erken boşalma geçmişte kalan bir kabustan çok her zaman aklın bir köşesinde bulunan bir sıkıntı olarak kendini hissettirir. Erkek bireyler, anatomileri gereği boşaldıktan sonra tekrar erekte olabilmek için bir süre beklemek zorundadır. Böyle bir durum ise cinsellik gibi iki birey arasındaki havayla oldukça yakın ilişkili olan bir için bir inhibitör görevi görmektedir. Yani diğer bir deyişle erken boşalma bir çuval inciri berbat edebilmektedir. Erken boşalma problemini aşmak adına tıbbi, psikolojik/psikiyatrik, geciktirici içeren prezervatif ya da geciktirici sprey (cialis)  gibi alternatifler denenebilir. Ancak biz bu yazımızda sizlere bitkisel çözümlerle erken boşalmayı nasıl atlatabileceğinizi anlatacağız:

Sarımsak

Sarımsağın cinsel açıdan yardımcı olduğu gerçeği oldukça eskidir. Yine erken boşalmadan kurtulmak için sarımsak tüketimine başvurmak da seçeneklerden bir tanesidir. Her gün 2 ya da 3 diş sarımsağı ince ince kıydıktan sonra bu sarımsakları yutmaya çalışın. Bu sayede erken boşalma probleminizi azaltabilirsiniz.

Yeşil Soğan

Bir bardak suya bir yemek kaşığı soğan tohumunu ekleyin. Bu karışımı her yemekten önce için. Bu şekilde erken boşalma derdiniz azalacaktır. Bu karışım ayrıca cinsel gücünüzü de arttırabilir.

Zencefil

Vücut ısısını arttıran zencefil, ayrıca kan dolaşımını da rahatlatan bir ilaçtır. Penise kan akışını kolaylaştıran bir durum olan rahatlamış kan akışı, bu sayede bireyin daha kolay erekte olabilmesini mümkün kılar. Yine zencefil kullanan birey geç boşalmayı da daha kolay başarabilecektir.

Bir bardak ılık süte yarım tatlı kaşığı balı ve yarım tatlı kaşığı zencefili ekleyin. Bu karşımı her akşam yatmadan önce için. Bu kullanımla birlikte zencefilin faydasını göreceksiniz.

Karanfil

Strese ve erken boşalmaya iyi gelen bir bitki olan karanfili kaynatıp içerseniz erken boşalma probleminizde ilerleme kaydedebilirsiniz.

Çörek Otu

Çörek otu yağı ya da direk çörek otunun kendisini kullanarak erken boşalma probleminizden kurtulabilirsiniz.

Havuç

Bir yemek kaşığı bal ve haşlanmış bir yumurtanın yarısını doğranmış iki havuçla karıştırın. Ortaya çıkan bu karışımı 3 aylık bir süre boyunca kullanmanız halinde erken boşalma probleminizi geçmişte kalan bir anıya dönüştürebilirsiniz.

Bamya

10 gram bamya tozunu iki tatlı kaşığı şeker ile birlikte bir bardak ılık sütün içine ekleyin. Ortaya çıkan bu karışımı bir ay boyunca tüketin. Bu şekilde erken boşalmadan kurtulabilirsiniz.

Çakşır Otu

3 yemek kaşığı kadar çakşır otunu bir litrelik kaynayan suya ekleyin. Sonrasında bu çayın iki saat boyunca demlenmesini bekleyin ve sonrasında tüketin. Tercihen bal ya da limon da ekleyebilirsiniz.

You may also like...